C0603X152K8JACAUTO
KEMETKEMET
C0603X152K8JACAUTO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0603X152K8JACAUTO
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 1500PF 10V U2J 0603
Podatkovni listi: C0603X152K8JACAUTO.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C0603X152K8JACAUTO
Številka dela C0603X152K8JACAUTO Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1500PF 10V U2J 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1261432 pcs Podatkovni list C0603X152K8JACAUTO.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.034" (0.87mm) Temperaturni koeficient U2J
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija FT-CAP
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Soft Termination Stopnja napak -
natančen opis 1500pF ±10% 10V Ceramic Capacitor U2J 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 1500pF