C0603X160G3HACAUTO
KEMETKEMET
C0603X160G3HACAUTO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0603X160G3HACAUTO
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0603 16PF 25V ULTRA STAB
Podatkovni listi: C0603X160G3HACAUTO.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C0603X160G3HACAUTO
Številka dela C0603X160G3HACAUTO Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0603 16PF 25V ULTRA STAB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1967365 pcs Podatkovni list C0603X160G3HACAUTO.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±2%
Debelina (maks.) 0.037" (0.95mm) Temperaturni koeficient X8R
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija FT-CAP
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Low ESL, Soft Termination
Stopnja napak - natančen opis 16pF ±2% 25V Ceramic Capacitor X8R 0603 (1608 Metric)
Zmogljivost 16pF Aplikacije Automotive, Boardflex Sensitive