C0603X222M4REC7411
KEMETKEMET
KEMET
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0603X222M4REC7411
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0603 2.2NF 16V X7R 20%
Podatkovni listi: C0603X222M4REC7411.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
15000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C0603X222M4REC7411
Številka dela C0603X222M4REC7411 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0603 2.2NF 16V X7R 20% Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3486675 pcs Podatkovni list C0603X222M4REC7411.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.034" (0.87mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Serija X
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination
Stopnja napak - natančen opis 2200pF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
Zmogljivost 2200pF Aplikacije Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
C0603X222M4HACAUTO
C0603X222M4HACAUTO
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER 0603 2.2NF 16V ULTRA STA
Na zalogi: 1870030 pcs
Prenesi: C0603X222M4HACAUTO.pdf
RFQ
C0603X222M5JAC7867
C0603X222M5JAC7867
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER 2200PF 50V U2J 0603
Na zalogi: 1811497 pcs
Prenesi: C0603X222M5JAC7867.pdf
RFQ
C0603X222M4REC
C0603X222M4REC
Opis: CAP CER 0603 2.2NF 16V X7R 20%