C0603X563K5RAC7867
KEMETKEMET
C0603X563K5RAC7867 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0603X563K5RAC7867
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0.056UF 50V X7R 0603 10%
Podatkovni listi: C0603X563K5RAC7867.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C0603X563K5RAC7867
Številka dela C0603X563K5RAC7867 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.056UF 50V X7R 0603 10% Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 945600 pcs Podatkovni list C0603X563K5RAC7867.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.037" (0.95mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.79mm) Serija FT-CAP
Ocene - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 399-16371-6
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 54 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Soft Termination Stopnja napak -
natančen opis 0.056µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 0.056µF