C0603X622J3JAC7867
KEMETKEMET
C0603X622J3JAC7867 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0603X622J3JAC7867
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 6200PF 25V U2J 0603
Podatkovni listi: C0603X622J3JAC7867.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C0603X622J3JAC7867
Številka dela C0603X622J3JAC7867 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 6200PF 25V U2J 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 419301 pcs Podatkovni list C0603X622J3JAC7867.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.034" (0.87mm) Temperaturni koeficient U2J
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija FT-CAP
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena C0603X622J3JACTU
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination
Stopnja napak - natančen opis 6200pF ±5% 25V Ceramic Capacitor U2J 0603 (1608 Metric)
Zmogljivost 6200pF Aplikacije Boardflex Sensitive