C0603X680K1HACAUTO
KEMETKEMET
C0603X680K1HACAUTO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0603X680K1HACAUTO
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0603 68PF 100V ULTRA STA
Podatkovni listi: C0603X680K1HACAUTO.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C0603X680K1HACAUTO
Številka dela C0603X680K1HACAUTO Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0603 68PF 100V ULTRA STA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2972534 pcs Podatkovni list C0603X680K1HACAUTO.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.037" (0.95mm) Temperaturni koeficient X8R
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija FT-CAP
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Low ESL, Soft Termination
Stopnja napak - natančen opis 68pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X8R 0603 (1608 Metric)
Zmogljivost 68pF Aplikacije Automotive, Boardflex Sensitive