C0603X682G5GEC7867
KEMETKEMET
KEMET
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0603X682G5GEC7867
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0603 6.8NF 50V C0G 2%
Podatkovni listi: C0603X682G5GEC7867.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C0603X682G5GEC7867
Številka dela C0603X682G5GEC7867 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0603 6.8NF 50V C0G 2% Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 670651 pcs Podatkovni list C0603X682G5GEC7867.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 50V
Toleranca 6800pF Debelina (maks.) C0G, NP0
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija C RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - nizka frekvenca Automotive, Boardflex Sensitive Ocene AEC-Q200
Polarizacija 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Številka izdelka proizvajalca C0603X682G5GEC7867
Vodilni stil 0.034" (0.87mm) Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Soft Termination Stopnja napak -
Razširjen opis 6800pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) ESR (upornost ekvivalentne serije) ±2%
Opis CAP CER 0603 6.8NF 50V C0G 2%