C0603X682K5GEC7867
KEMETKEMET
C0603X682K5GEC7867 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0603X682K5GEC7867
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 6800PF 50V C0G/NP0 0603
Podatkovni listi: C0603X682K5GEC7867.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C0603X682K5GEC7867
Številka dela C0603X682K5GEC7867 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 6800PF 50V C0G/NP0 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 907392 pcs Podatkovni list C0603X682K5GEC7867.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.034" (0.87mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija X
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 399-14211-2
C0603X682K5GECTU
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 54 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Soft Termination Stopnja napak -
natančen opis 6800pF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 6800pF