C0603Y272K5RACTU
KEMETKEMET
C0603Y272K5RACTU Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0603Y272K5RACTU
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 2700PF 50V X7R 0603
Podatkovni listi: C0603Y272K5RACTU.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C0603Y272K5RACTU
Številka dela C0603Y272K5RACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 2700PF 50V X7R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 698855 pcs Podatkovni list C0603Y272K5RACTU.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.034" (0.87mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija FF-CAP
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena C0603Y272K5RAC
C0603Y272K5RAC7867
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 47 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Floating Electrode, Soft Termination Stopnja napak -
natančen opis 2700pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 2700pF