C0603Y682K5RACAUTO
KEMETKEMET
C0603Y682K5RACAUTO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0603Y682K5RACAUTO
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 6800PF 50V X7R 0603 AUTO
Podatkovni listi: C0603Y682K5RACAUTO.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C0603Y682K5RACAUTO
Številka dela C0603Y682K5RACAUTO Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 6800PF 50V X7R 0603 AUTO Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 724710 pcs Podatkovni list C0603Y682K5RACAUTO.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.037" (0.95mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija FF-CAP
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 399-16475-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 54 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Floating Electrode, Soft Termination Stopnja napak -
natančen opis 6800pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 6800pF