C0805C102J1GECAUTO
KEMETKEMET
KEMET
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0805C102J1GECAUTO
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0805 1NF 100V C0G 5%
Podatkovni listi: C0805C102J1GECAUTO.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C0805C102J1GECAUTO
Številka dela C0805C102J1GECAUTO Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0805 1NF 100V C0G 5% Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1770489 pcs Podatkovni list C0805C102J1GECAUTO.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.039" (1.00mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Low ESL
Stopnja napak - natančen opis 1000pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 1000pF Aplikacije Automotive, Bypass, Decoupling, ESD Protection
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
C0805C102J1GACAUTO
C0805C102J1GACAUTO
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER 1000PF 100V C0G/NP0 0805
Na zalogi: 594037 pcs
Prenesi: C0805C102J1GACAUTO.pdf
RFQ
C0805C102J1GEC
C0805C102J1GEC
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER 0805 1NF 100V C0G 5%