C0805C103J1GACAUTO
KEMETKEMET
C0805C103J1GACAUTO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0805C103J1GACAUTO
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 10000PF 100V C0G 0805
Podatkovni listi: C0805C103J1GACAUTO.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C0805C103J1GACAUTO
Številka dela C0805C103J1GACAUTO Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 10000PF 100V C0G 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 262067 pcs Podatkovni list C0805C103J1GACAUTO.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.039" (1.00mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 399-15871-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Low ESL Stopnja napak -
natančen opis 10000pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 10000pF