C0805C103J5RECAUTO
KEMETKEMET
KEMET
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0805C103J5RECAUTO
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0805 10NF 50V X7R 5%
Podatkovni listi: C0805C103J5RECAUTO.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C0805C103J5RECAUTO
Številka dela C0805C103J5RECAUTO Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0805 10NF 50V X7R 5% Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1244857 pcs Podatkovni list C0805C103J5RECAUTO.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 10000pF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 10000pF Aplikacije Automotive, Bypass, Decoupling, ESD Protection
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
C0805C103J5RECAUTO7210
C0805C103J5RECAUTO7210
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER 0805 10NF 50V X7R 5%