C0805C122J5GACTU
KEMETKEMET
C0805C122J5GACTU Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0805C122J5GACTU
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 1200PF 50V C0G/NP0 0805
Podatkovni listi: C0805C122J5GACTU.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C0805C122J5GACTU
Številka dela C0805C122J5GACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1200PF 50V C0G/NP0 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1987898 pcs Podatkovni list C0805C122J5GACTU.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 399-8017-2
C0805C122J5GAC
C0805C122J5GAC7800
C0805C122J5GAC7867
C0805C122J5GACTU-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Low ESL Stopnja napak -
natančen opis 1200pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 1200pF