C0805C132J5GACAUTO
KEMETKEMET
C0805C132J5GACAUTO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0805C132J5GACAUTO
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 1300PF 50V C0G/NP0 0805
Podatkovni listi: C0805C132J5GACAUTO.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C0805C132J5GACAUTO
Številka dela C0805C132J5GACAUTO Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1300PF 50V C0G/NP0 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 404878 pcs Podatkovni list C0805C132J5GACAUTO.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.039" (1.00mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 399-15765-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 52 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Low ESL Stopnja napak -
natančen opis 1300pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 1300pF