C0805C150K5RAC7800
KEMETKEMET
C0805C150K5RAC7800 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0805C150K5RAC7800
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER SMD 0805 15PF 50V 10% X7
Podatkovni listi: C0805C150K5RAC7800.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C0805C150K5RAC7800
Številka dela C0805C150K5RAC7800 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER SMD 0805 15PF 50V 10% X7 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1344018 pcs Podatkovni list C0805C150K5RAC7800.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 399-17621-2
C0805C150K5RACTU
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 47 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 15pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 15pF