C0805C153JMGECAUTO
KEMETKEMET
KEMET
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0805C153JMGECAUTO
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0805 15NF 63V C0G 5%
Podatkovni listi: C0805C153JMGECAUTO.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C0805C153JMGECAUTO
Številka dela C0805C153JMGECAUTO Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0805 15NF 63V C0G 5% Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1480186 pcs Podatkovni list C0805C153JMGECAUTO.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.055" (1.40mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Low ESL
Stopnja napak - natančen opis 0.015µF ±5% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 0.015µF Aplikacije Automotive, Bypass, Decoupling, ESD Protection
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
C0805C153JMRECAUTO
C0805C153JMRECAUTO
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER 0805 15NF 63V X7R 5%
Na zalogi: 1196434 pcs
Prenesi: C0805C153JMRECAUTO.pdf
RFQ
C0805C153JMREC
C0805C153JMREC
Proizvajalci: KEMET
Na zalogi: 190245 pcs
Prenesi: C0805C153JMREC.pdf
RFQ
C0805C153JMGECAUTO7210
C0805C153JMGECAUTO7210
Opis: CAP CER 0805 15NF 63V C0G 5%
Prenesi: C0805C153JMGECAUTO7210.pdf
C0805C153JARECAUTO
C0805C153JARECAUTO
Opis: CAP CER 0805 15NF 250V X7R 5%
Prenesi: C0805C153JARECAUTO.pdf
C0805C153JMGEC
C0805C153JMGEC