C0805C220KCGAC7800
KEMETKEMET
C0805C220KCGAC7800 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0805C220KCGAC7800
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 22PF 500V NP0 0805
Podatkovni listi: C0805C220KCGAC7800.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C0805C220KCGAC7800
Številka dela C0805C220KCGAC7800 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 22PF 500V NP0 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 702044 pcs Podatkovni list C0805C220KCGAC7800.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.055" (1.40mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 399-16519-2
C0805C220KCGAC7800-ND
C0805C220KCGACTU
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 52 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Low ESL, High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 22pF ±10% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 22pF