C0805C221K3RAC7800
KEMETKEMET
C0805C221K3RAC7800 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0805C221K3RAC7800
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 220PF 25V X7R 0805
Podatkovni listi: C0805C221K3RAC7800.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C0805C221K3RAC7800
Številka dela C0805C221K3RAC7800 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 220PF 25V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 846865 pcs Podatkovni list C0805C221K3RAC7800.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C