C0805C222KMGECAUTO
KEMETKEMET
C0805C222KMGECAUTO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0805C222KMGECAUTO
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0805 2.2NF 63V C0G 10%
Podatkovni listi: C0805C222KMGECAUTO.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C0805C222KMGECAUTO
Številka dela C0805C222KMGECAUTO Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0805 2.2NF 63V C0G 10% Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1943233 pcs Podatkovni list C0805C222KMGECAUTO.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Low ESL
Stopnja napak - natančen opis 2200pF ±10% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 2200pF Aplikacije Automotive, Bypass, Decoupling, ESD Protection
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
C0805C222KMGEC7800
C0805C222KMGEC7800
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER 0805 2.2NF 63V C0G 10%
Na zalogi: 2283505 pcs
Prenesi: C0805C222KMGEC7800.pdf
RFQ
Proizvajalci: KEMET
Na zalogi: 2790703 pcs
Prenesi: C0805C222KMGEC7210.pdf
RFQ
C0805C222KMGEC
C0805C222KMGEC