C0805C223J5JACAUTO
KEMETKEMET
C0805C223J5JACAUTO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0805C223J5JACAUTO
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0.022UF 50V U2J 0805
Podatkovni listi: C0805C223J5JACAUTO.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C0805C223J5JACAUTO
Številka dela C0805C223J5JACAUTO Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.022UF 50V U2J 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 470728 pcs Podatkovni list C0805C223J5JACAUTO.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.039" (1.00mm) Temperaturni koeficient U2J
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 399-15659-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Low Dissipation Factor, Low ESL
Stopnja napak - natančen opis 0.022µF ±5% 50V Ceramic Capacitor U2J 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 0.022µF Aplikacije Automotive