C0805C270J5GACAUTO
KEMETKEMET
KEMET
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0805C270J5GACAUTO
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CE SMD 0805 27PF 5% 50V COG AUTO
Podatkovni listi: C0805C270J5GACAUTO.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C0805C270J5GACAUTO
Številka dela C0805C270J5GACAUTO Proizvajalec KEMET
Opis CE SMD 0805 27PF 5% 50V COG AUTO Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1643851 pcs Podatkovni list C0805C270J5GACAUTO.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 399-18471-6
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 52 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Low ESL Stopnja napak -
natančen opis 27pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 27pF