C0805C273J5JACAUTO
KEMETKEMET
C0805C273J5JACAUTO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0805C273J5JACAUTO
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0.027UF 50V U2J 0805
Podatkovni listi: C0805C273J5JACAUTO.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C0805C273J5JACAUTO
Številka dela C0805C273J5JACAUTO Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.027UF 50V U2J 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 383471 pcs Podatkovni list C0805C273J5JACAUTO.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.039" (1.00mm) Temperaturni koeficient U2J
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Low Dissipation Factor, Low ESL Stopnja napak -
natančen opis 0.027µF ±5% 50V Ceramic Capacitor U2J 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 0.027µF