C0805C332K1REC
KEMETKEMET
KEMET
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0805C332K1REC
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0805 3.3NF 100V X7R
Podatkovni listi: C0805C332K1REC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C0805C332K1REC
Številka dela C0805C332K1REC Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0805 3.3NF 100V X7R Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 284496 pcs Podatkovni list C0805C332K1REC.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 3300pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 3300pF Aplikacije Bypass, Decoupling, ESD Protection
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
C0805C332K1RECAUTO
C0805C332K1RECAUTO
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER 0805 3.3NF 100V X7R