C0805C472J1GEC7800
KEMETKEMET
KEMET
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0805C472J1GEC7800
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0805 4.7NF 100V C0G 5%
Podatkovni listi: C0805C472J1GEC7800.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C0805C472J1GEC7800
Številka dela C0805C472J1GEC7800 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0805 4.7NF 100V C0G 5% Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1899319 pcs Podatkovni list C0805C472J1GEC7800.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.039" (1.00mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena C0805C472J1GECTU
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Low ESL Stopnja napak -
natančen opis 4700pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 4700pF