C0805C473F4GAC7800
KEMETKEMET
C0805C473F4GAC7800 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0805C473F4GAC7800
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0.047UF 16V NP0 0805
Podatkovni listi: C0805C473F4GAC7800.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C0805C473F4GAC7800
Številka dela C0805C473F4GAC7800 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.047UF 16V NP0 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 49525 pcs Podatkovni list C0805C473F4GAC7800.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±1%
Debelina (maks.) 0.055" (1.40mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C
Ocene - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 399-14608-6
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 28 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Low ESL Stopnja napak -
natančen opis 0.047µF ±1% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 0.047µF