C0805C473K2REC7800
KEMETKEMET
KEMET
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0805C473K2REC7800
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0805 47NF 200V X7R 10%
Podatkovni listi: C0805C473K2REC7800.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C0805C473K2REC7800
Številka dela C0805C473K2REC7800 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0805 47NF 200V X7R 10% Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1447234 pcs Podatkovni list C0805C473K2REC7800.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.055" (1.40mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena C0805C473K2RECTU
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.047µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 0.047µF