C0805C473M4JAC7800
KEMETKEMET
C0805C473M4JAC7800 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0805C473M4JAC7800
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0.047UF 16V U2J 0805
Podatkovni listi: C0805C473M4JAC7800.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C0805C473M4JAC7800
Številka dela C0805C473M4JAC7800 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.047UF 16V U2J 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 699204 pcs Podatkovni list C0805C473M4JAC7800.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperaturni koeficient U2J
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena C0805C473M4JACTU
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Low Dissipation Factor, Low ESL
Stopnja napak - natančen opis 0.047µF ±20% 16V Ceramic Capacitor U2J 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 0.047µF Aplikacije General Purpose