C0805C620G3HAC7800
KEMETKEMET
C0805C620G3HAC7800 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0805C620G3HAC7800
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0805 62PF 25V ULTRA STAB
Podatkovni listi: C0805C620G3HAC7800.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C0805C620G3HAC7800
Številka dela C0805C620G3HAC7800 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0805 62PF 25V ULTRA STAB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2719228 pcs Podatkovni list C0805C620G3HAC7800.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±2%
Debelina (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperaturni koeficient X8R
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena C0805C620G3HACTU
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Low ESL, High Temperature
Stopnja napak - natančen opis 62pF ±2% 25V Ceramic Capacitor X8R 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 62pF Aplikacije General Purpose