C0805C681KDRAC7800
KEMETKEMET
C0805C681KDRAC7800 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0805C681KDRAC7800
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 680PF 1KV X7R 0805
Podatkovni listi: C0805C681KDRAC7800.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C0805C681KDRAC7800
Številka dela C0805C681KDRAC7800 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 680PF 1KV X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 467328 pcs Podatkovni list C0805C681KDRAC7800.pdf
Napetost - ocenjena 1000V (1kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.055" (1.40mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 399-14626-2
C0805C681KDRAC
C0805C681KDRACTU
C0805C681KDRACTU-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 49 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 680pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 680pF