C0805C682F2GECAUTO7210
KEMETKEMET
KEMET
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0805C682F2GECAUTO7210
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0805 6.8NF 200V C0G 1%
Podatkovni listi: C0805C682F2GECAUTO7210.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C0805C682F2GECAUTO7210
Številka dela C0805C682F2GECAUTO7210 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0805 6.8NF 200V C0G 1% Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1175269 pcs Podatkovni list C0805C682F2GECAUTO7210.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±1%
Debelina (maks.) 0.055" (1.40mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Low ESL
Stopnja napak - natančen opis 6800pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 6800pF Aplikacije Automotive, Bypass, Decoupling, ESD Protection
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
C0805C682F3GEC7210
C0805C682F3GEC7210
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER 0805 6.8NF 25V C0G 1%
Na zalogi: 1086083 pcs
Prenesi: C0805C682F3GEC7210.pdf
RFQ
C0805C682F2GEC
C0805C682F2GEC
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER 0805 6.8NF 200V C0G 1%