C0805C682MMREC
KEMETKEMET
KEMET
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0805C682MMREC
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0805 6.8NF 63V X7R 20%
Podatkovni listi: C0805C682MMREC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C0805C682MMREC
Številka dela C0805C682MMREC Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0805 6.8NF 63V X7R 20% Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 238645 pcs Podatkovni list C0805C682MMREC.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 6800pF ±20% 63V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 6800pF Aplikacije Bypass, Decoupling, ESD Protection
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
C0805C682MMRECAUTO7210
C0805C682MMRECAUTO7210
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER 0805 6.8NF 63V X7R 20%
Na zalogi: 1472759 pcs
Prenesi: C0805C682MMRECAUTO7210.pdf
RFQ
C0805C682MARECAUTO7210
C0805C682MARECAUTO7210
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER 0805 6.8NF 250V X7R
Na zalogi: 1397694 pcs
Prenesi: C0805C682MARECAUTO7210.pdf
RFQ
C0805C683J1REC
C0805C683J1REC
Opis: CAP CER 0805 68NF 100V X7R 5%
Prenesi: C0805C683J1REC.pdf
C0805C682MMRECAUTO
C0805C682MMRECAUTO