C0805C684Z3VAC7800
KEMETKEMET
C0805C684Z3VAC7800 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0805C684Z3VAC7800
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0.68UF 25V Y5V 0805
Podatkovni listi: C0805C684Z3VAC7800.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C0805C684Z3VAC7800
Številka dela C0805C684Z3VAC7800 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.68UF 25V Y5V 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 410498 pcs Podatkovni list C0805C684Z3VAC7800.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca -20%, +80%
Debelina (maks.) 0.043" (1.10mm) Temperaturni koeficient Y5V (F)
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 399-15529-2
C0805C684Z3VAC
C0805C684Z3VACTU
C0805C684Z3VACTU-ND
delovna temperatura -30°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 28 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.68µF -20%, +80% 25V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 0.68µF