C0805C822JAGACAUTO
KEMETKEMET
C0805C822JAGACAUTO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0805C822JAGACAUTO
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 8200PF 250V C0G/NP0 0805
Podatkovni listi: 1.C0805C822JAGACAUTO.pdf2.C0805C822JAGACAUTO.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C0805C822JAGACAUTO
Številka dela C0805C822JAGACAUTO Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 8200PF 250V C0G/NP0 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 456850 pcs Podatkovni list 1.C0805C822JAGACAUTO.pdf2.C0805C822JAGACAUTO.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.055" (1.40mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 399-11901-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 8200pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 8200pF