C0805C912J4HACAUTO
KEMETKEMET
C0805C912J4HACAUTO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0805C912J4HACAUTO
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0805 9.1NF 16V ULTRA STA
Podatkovni listi: C0805C912J4HACAUTO.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C0805C912J4HACAUTO
Številka dela C0805C912J4HACAUTO Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0805 9.1NF 16V ULTRA STA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1518329 pcs Podatkovni list C0805C912J4HACAUTO.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperaturni koeficient X8R
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Low ESL, High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 9100pF ±5% 16V Ceramic Capacitor X8R 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 9100pF