C0805S104K5RACAUTO
KEMETKEMET
C0805S104K5RACAUTO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0805S104K5RACAUTO
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0.1UF 50V X7R 0805
Podatkovni listi: C0805S104K5RACAUTO.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C0805S104K5RACAUTO
Številka dela C0805S104K5RACAUTO Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.1UF 50V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 458893 pcs Podatkovni list C0805S104K5RACAUTO.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.055" (1.40mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija FE-CAP
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 399-6991-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 47 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Floating Electrode, Soft Termination Stopnja napak -
natančen opis 0.1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 0.1µF