C0805X102J5GACTU
KEMETKEMET
C0805X102J5GACTU Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0805X102J5GACTU
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 1000PF 50V C0G/NP0 0805
Podatkovni listi: 1.C0805X102J5GACTU.pdf2.C0805X102J5GACTU.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C0805X102J5GACTU
Številka dela C0805X102J5GACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1000PF 50V C0G/NP0 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 457694 pcs Podatkovni list 1.C0805X102J5GACTU.pdf2.C0805X102J5GACTU.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija FT-CAP
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 399-7426-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 54 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Soft Termination Stopnja napak -
natančen opis 1000pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 1000pF