C0805X102K4RECAUTO
KEMETKEMET
C0805X102K4RECAUTO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0805X102K4RECAUTO
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0805 1NF 16V X7R 10%
Podatkovni listi: C0805X102K4RECAUTO.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C0805X102K4RECAUTO
Številka dela C0805X102K4RECAUTO Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0805 1NF 16V X7R 10% Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 986398 pcs Podatkovni list C0805X102K4RECAUTO.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.039" (0.98mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija X
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination
Stopnja napak - natančen opis 1000pF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 1000pF Aplikacije Automotive, Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
C0805X102K5GECAUTO
C0805X102K5GECAUTO
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER 0805 1NF 50V C0G 10%
Na zalogi: 1024654 pcs
Prenesi: C0805X102K5GECAUTO.pdf
RFQ
C0805X102K4RECAUTO7210
C0805X102K4RECAUTO7210
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER 0805 1NF 16V X7R 10%
Na zalogi: 1052711 pcs
Prenesi: C0805X102K4RECAUTO7210.pdf
RFQ
C0805X102K3RECAUTO7210
C0805X102K3RECAUTO7210
Opis: CAP CER 0805 1NF 25V X7R 10%
Prenesi: C0805X102K3RECAUTO7210.pdf
C0805X102K5GEC7800
C0805X102K5GEC7800
Prenesi: C0805X102K5GEC7800.pdf
C0805X102K4REC
C0805X102K4REC