C0805X105K3RAC7210
KEMETKEMET
KEMET
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0805X105K3RAC7210
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER SMD 0805 1UF 25V 10% FLE
Podatkovni listi: C0805X105K3RAC7210.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C0805X105K3RAC7210
Številka dela C0805X105K3RAC7210 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER SMD 0805 1UF 25V 10% FLE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 245545 pcs Podatkovni list C0805X105K3RAC7210.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.055" (1.40mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija FT-CAP
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 399-17647-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 54 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Soft Termination Stopnja napak -
natančen opis 1µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 1µF