C0805X152G3GECAUTO
KEMETKEMET
KEMET
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0805X152G3GECAUTO
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0805 1.5NF 25V C0G 2%
Podatkovni listi: C0805X152G3GECAUTO.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C0805X152G3GECAUTO
Številka dela C0805X152G3GECAUTO Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0805 1.5NF 25V C0G 2% Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 511809 pcs Podatkovni list C0805X152G3GECAUTO.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±2%
Debelina (maks.) 0.039" (0.98mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija X
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Low ESL, Soft Termination
Stopnja napak - natančen opis 1500pF ±2% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 1500pF Aplikacije Automotive, Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
C0805X152G2GEC7800
C0805X152G2GEC7800
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER 0805 1.5NF 200V C0G 2%
Na zalogi: 524375 pcs
Prenesi: C0805X152G2GEC7800.pdf
RFQ
C0805X152G3GEC
C0805X152G3GEC
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER 0805 1.5NF 25V C0G 2%