C0805X153J5REC7210
KEMETKEMET
KEMET
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0805X153J5REC7210
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0805 15NF 50V X7R 5%
Podatkovni listi: C0805X153J5REC7210.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C0805X153J5REC7210
Številka dela C0805X153J5REC7210 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0805 15NF 50V X7R 5% Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 824390 pcs Podatkovni list C0805X153J5REC7210.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.039" (0.98mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija X
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination
Stopnja napak - natančen opis 0.015µF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 0.015µF Aplikacije Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection