C0805X153M3RECAUTO
KEMETKEMET
KEMET
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0805X153M3RECAUTO
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0805 15NF 25V X7R 20%
Podatkovni listi: C0805X153M3RECAUTO.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C0805X153M3RECAUTO
Številka dela C0805X153M3RECAUTO Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0805 15NF 25V X7R 20% Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1047156 pcs Podatkovni list C0805X153M3RECAUTO.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.039" (0.98mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija X
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination
Stopnja napak - natančen opis 0.015µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 0.015µF Aplikacije Automotive, Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
C0805X153M4JACAUTO
C0805X153M4JACAUTO
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER 0.015UF 16V U2J 0805
Na zalogi: 890510 pcs
Prenesi: C0805X153M4JACAUTO.pdf
RFQ
C0805X153M3REC
C0805X153M3REC
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER 0805 15NF 25V X7R 20%