C0805X221K1GACAUTO
KEMETKEMET
C0805X221K1GACAUTO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0805X221K1GACAUTO
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 220PF 100V NP0 0805
Podatkovni listi: C0805X221K1GACAUTO.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C0805X221K1GACAUTO
Številka dela C0805X221K1GACAUTO Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 220PF 100V NP0 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 727187 pcs Podatkovni list C0805X221K1GACAUTO.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.039" (0.98mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija FT-CAP
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 54 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination
Stopnja napak - natančen opis 220pF ±10% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 220pF Aplikacije Automotive, Boardflex Sensitive