C0805X222JARECAUTO
KEMETKEMET
KEMET
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0805X222JARECAUTO
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0805 2.2NF 250V X7R 5%
Podatkovni listi: C0805X222JARECAUTO.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C0805X222JARECAUTO
Številka dela C0805X222JARECAUTO Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0805 2.2NF 250V X7R 5% Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 893598 pcs Podatkovni list C0805X222JARECAUTO.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.039" (0.98mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija X
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination
Stopnja napak - natančen opis 2200pF ±5% 250V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 2200pF Aplikacije Automotive, Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection