C0805X222M2GECAUTO
KEMETKEMET
KEMET
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0805X222M2GECAUTO
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0805 2.2NF 200V C0G
Podatkovni listi: C0805X222M2GECAUTO.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C0805X222M2GECAUTO
Številka dela C0805X222M2GECAUTO Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0805 2.2NF 200V C0G Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1017991 pcs Podatkovni list C0805X222M2GECAUTO.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.039" (0.98mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija X
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Low ESL, Soft Termination
Stopnja napak - natančen opis 2200pF ±20% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 2200pF Aplikacije Automotive, Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
C0805X222M2GEC
C0805X222M2GEC
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER 0805 2.2NF 200V C0G