C0805X300K5HAC7800
KEMETKEMET
C0805X300K5HAC7800 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0805X300K5HAC7800
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0805 30PF 50V ULTRA STAB
Podatkovni listi: C0805X300K5HAC7800.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C0805X300K5HAC7800
Številka dela C0805X300K5HAC7800 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0805 30PF 50V ULTRA STAB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2804422 pcs Podatkovni list C0805X300K5HAC7800.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.039" (0.98mm) Temperaturni koeficient X8R
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija FT-CAP
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena C0805X300K5HACTU
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Low ESL, Soft Termination Stopnja napak -
natančen opis 30pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X8R 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 30pF