C0805X333K3RECAUTO7210
KEMETKEMET
C0805X333K3RECAUTO7210 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0805X333K3RECAUTO7210
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0805 33NF 25V X7R 10%
Podatkovni listi: C0805X333K3RECAUTO7210.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C0805X333K3RECAUTO7210
Številka dela C0805X333K3RECAUTO7210 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0805 33NF 25V X7R 10% Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1063057 pcs Podatkovni list C0805X333K3RECAUTO7210.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.047" (1.20mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija X
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination
Stopnja napak - natančen opis 0.033µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 0.033µF Aplikacije Automotive, Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
C0805X333K4JACAUTO
C0805X333K4JACAUTO
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER 0.033UF 16V U2J 0805
Na zalogi: 831372 pcs
Prenesi: C0805X333K4JACAUTO.pdf
RFQ
C0805X333K3REC7800
C0805X333K3REC7800
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER 0805 33NF 25V X7R 10%
Na zalogi: 1051646 pcs
Prenesi: C0805X333K3REC7800.pdf
RFQ
C0805X333K3REC
C0805X333K3REC