C0805X333K4REC7800
KEMETKEMET
KEMET
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0805X333K4REC7800
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0805 33NF 16V X7R 10%
Podatkovni listi: C0805X333K4REC7800.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C0805X333K4REC7800
Številka dela C0805X333K4REC7800 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0805 33NF 16V X7R 10% Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 981895 pcs Podatkovni list C0805X333K4REC7800.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.047" (1.20mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija X
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena C0805X333K4RECTU
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Soft Termination Stopnja napak -
natančen opis 0.033µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 0.033µF
Aplikacije Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
C0805X333K4RECAUTO
C0805X333K4RECAUTO
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER 0805 33NF 16V X7R 10%
Na zalogi: 873659 pcs
Prenesi: C0805X333K4RECAUTO.pdf
RFQ
C0805X333K4HAC7800
C0805X333K4HAC7800
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER 0805 33NF 16V ULTRA STAB
Na zalogi: 1050870 pcs
Prenesi: C0805X333K4HAC7800.pdf
RFQ
C0805X333K4REC
C0805X333K4REC