C0805X391K1RACTU
KEMETKEMET
C0805X391K1RACTU Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0805X391K1RACTU
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 390PF 100V X7R 0805
Podatkovni listi: C0805X391K1RACTU.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C0805X391K1RACTU
Številka dela C0805X391K1RACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 390PF 100V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 639375 pcs Podatkovni list C0805X391K1RACTU.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija FT-CAP
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena C0805X391K1RAC
C0805X391K1RAC7800
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 51 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Soft Termination Stopnja napak -
natančen opis 390pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 390pF