C0805X475J4RACAUTO
KEMETKEMET
C0805X475J4RACAUTO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0805X475J4RACAUTO
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 4.7UF 16V X7R 0805
Podatkovni listi: C0805X475J4RACAUTO.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C0805X475J4RACAUTO
Številka dela C0805X475J4RACAUTO Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 4.7UF 16V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 299370 pcs Podatkovni list C0805X475J4RACAUTO.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.057" (1.45mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija FT-CAP
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 399-15718-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination
Stopnja napak - natančen opis 4.7µF ±5% 16V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 4.7µF Aplikacije Automotive, Boardflex Sensitive